تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات اینترنتی چیست؟ 

تبلیغات اینترنتی (یا بازاریابی اینترنتی) به فرایند معرفی محصولات یا خدمات یک برند در محیط اینترنتی و دیجیتال گفته می شود و هدف آن برندینگ، یا هدایت ترافیک اینترنتی بیشتر به سمت وب سایت مقصد و افزایش میزان تقاضا برای آن محصول و خدمات می باشد.

 امروزه اینترنت به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای زندگی مدرن تلقی شده و به جرات می توان گفت که بزرگترین جامعه مشتریان برای هر محصول یا خدماتی در محیط اینترنت یافت می شود. در حال حاضر بیش از ۳٫۸ میلیارد نفر کاربر اینترنت در سطح جهان وجود دارد که از این میان تعداد ۵۶٫۷ میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران هستند و به صورت فعال یا غیر فعال از محیط اینترنت و سایر فضاهای دیجیتال استفاده می کنند.

کاربران اینترنت ایران به سرعت در حال افزایش هستند به طوری که بنا بر داده های آماری تعداد کابران اینترنت در ایران در سال ۲۰۱۷ به نسبت دو سال قبل حدود ۱۳% افزایش داشته و ضریب نفوذ اینترنت در ایران به ۷۰% رسیده است.

جدول مقایسه ضریب نفوذ اینترنت در ایران از ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷
سال میلادیکاربران اینترنتجمعیت کشورضریب نفوذ
۲۰۰۹۳۲,۲۰۰,۰۰۰۶۶,۴۲۹,۲۸۴۴۸٫۵ %
۲۰۱۰۳۳,۲۰۰,۰۰۰۷۶,۹۲۳,۳۰۰۴۳٫۲ %
۲۰۱۲۴۲,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۸۶۸,۷۱۱۵۳٫۳ %
۲۰۱۵۴۶,۸۰۰,۰۰۰۸۱,۸۲۴,۲۷۰۵۷٫۲ %
۲۰۱۷۵۶,۷۰۰,۰۰۰۸۰,۹۴۵,۷۱۸۷۰٫۰ %
 
 ارقام فوق نشان دهنده این موضوع است که در این دوره تبلیغات در محیط اینترنت به دلیل تعداد مخاطبین بسیار زیاد، سهولت و راحتی رساندن پیام تبلیغاتی، و امکان خرید آنلاین محصولات و خدمات به یکی از مهم ترین کانال های تبلیغاتی و تجاری تبدیل شده است. 
 

تبلیغات اینترنتی در بارا مُد

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به حالتی از تبلیغات اطلاق می شود که شخص یا موسسه تبلیغ کننده مطلب به خصوص و منحصر به فرد خود را برای نمایش در وب سایت مقصد آماده سازی کرده و تبلیغات خود را در قالب معرفی محصولات یا خدمات و به شکل متنی به همراه لینک به وب سایت مبدا ارائه می دهد. در این نوع تبلیغات هدف اصلی معرفی کامل و اجمالی محصولات یا خدمات شرکت تبلیغ دهنده است به نحوی که در هیچ یک از سایر روش های تبلیغاتی امکان آن وجود ندارد. همینطور با توجه به این که رپورتاژ آگهی در هر سایت ظاهری مشابه به مطالب ارسالی دارد، عملا نوعی تبلیغ همسان یا نیتیو تلقی شده و اثر بخشی بالایی به همراه دارد. این نوع تبلیغات در مواردی تحت عنوان محتوای حمایت شده نیز در سایت ها قابل مشاهده است.
 
اخیرا مفهوم رپورتاژ آگهی با تبلیغات به روش محتوای اسپانسر شده (منظور از محتوای اسپانسر شده، تبلیغاتی است که صرفا جهت آگاه سازی مخاطبین ارائه می‌شوند و هیچگونه قصد متقاعد سازی و یا کانورشن در آن وجود ندارد) ترادف خاصی پیدا کرده‌اند. با توجه به موفقیت‌های چشم گیری سایت‌هایی مانند Buzzfeed در زمینه ارائه محتوای حمایت شده، بسیاری از بازاریابان محتوا و نشریات اینترنتی، تولید محتوای اسپانسر شده را در دستور کار خود قرار داده اند. جهت کسب اطلاعات کامل تر در خصوص روش های ارائه تبلیغ به روش رپورتاژ آگهی یا محتوای حمایت شده در سایت ستاره، و نیز دریافت مشاوره تبلیغاتی رایگان، با ما در تماس باشید.
 
 
نحوه ارسال رپورتاژ آگهی در بارا مُد
 
 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تبلیغاتی رایگان با شماره تلفن: ۰۹۱۷۴۳۲۶۹۸۰ تماس حاصل فرمایید.
 
ایمیل:
ads (@) baramod.com
ads.baramod (@) gmail.com

قوانین بارا مُد برای تبلیغ کنندگان 

  • از پذیرش آگهی سایت‌های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
  • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی‌دهنده در زمان نمایش آگهی در بارا مُد (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ستاره تلقی شود، نمایش آگهی متوقف شده و ستاره مسئولیتی در قبال عودت وجه پرداخت شده ندارد.
  • مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده است.
  • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده است.
  • در صورتی که محتوای آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
  • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یا توقف نمایش یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی مذکور از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.